Meteoroloji yağış uyarısını yeniledi

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü, 5 il için yağış uyarısını yenilerken, Tunceli ve Bingöl'deki yer yer kuvvetli yağışlar nedeniyle ilgililerin olumsuzluklara karşı hazırlıklı olması önerildi.

Meteoroloji yağış uyarısını yeniledi Güncel

Meteoroloji 13. Bölge Müdürlüğü Elazığ Bölge Tahmin ve Uyarı Merkezi tarafından yapılan açıklamada,"Bölgemizde havanın Elazığ, Malatya ve Adıyaman’da aralıklı yağmurlu, yüksek kesimlerde karla karışık yağmurlu, Tunceli ve Bingöl’de ise aralıklı karla karışık yağmurlu, yüksek kesimlerde kar yağışlı geçeceği tahmin edilmektedir.Sıcaklıkların 1-2 derece santigrat civarında düşmesi ve rüzgarların güneydoğulu yönlerden orta kuvvette, yer yer kuvvetli esmesi tahmin edilmektedir" denildi.

Merkez, ayrıca yağışların Tunceli ve Bingöl’de yer yer kuvvetli olması beklendiğinden oluşabilecek olumsuzluklara karşı dikkatli, tedbirli olunması konusunda uyardı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...