Bu yol Kale’yi birleştirecek

Malatya'nın merkezinin yanı sıra kırsal bölgelerindeki yol yapım çalışmaları da hızla devam ediyor. Kale Belediyesince üç mahalleyi İhsan mezrasıyla birleştirecek yeni yol çalışmaları başladı.

Bu yol Kale’yi birleştirecek
Malatya
Malatya’nın merkezinin yanı sıra kırsal bölgelerindeki yol yapım çalışmaları da hızla devam ediyor. Kale Belediyesince üç mahalleyi İhsan mezrasıyla birleştirecek yeni yol çalışmaları başladı.

Malatya’da Kale Belediyesi tarafından, yeni yol çalışmaları başlatıldı. Çalışmaların bitmesiyle Kale, İkizpınar ve Sarıot Mahalleleri, İhsan Mezrası’yla birleşecek. Çalışmaların başlamasının memnuniyetle karşılayan Başkanı Cemal Akdemir, "Kale’ye en iyi hizmeti vermek için çabalıyoruz. Yolumuzun tamamlanmasıyla inşallah 3ç mahallemizde mezrayla birleşecek. Ben şimdiden hemşehrilerimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum" şeklinde konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...