Vali Erol Habip Deveci'yi Kutladı

Elazığ Valisi Muammer Erol Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Final Yarışması'nda Türkiye birincisi olan Habip Deveci'yi ödüllendirdi

Vali Erol Habip Deveci'yi Kutladı Güncel
Diyanet İşleri Başkanlığı Din Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde Sakarya’da düzenlenen 10. Türkiye Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Final Yarışması'na Elazığ’dan katılan Tevfikiye Camii İmam Hatibi Habip Deveci Türkiye birincisi seçilmişti. 
 
 Vali Muammer Erol Türkiye birincisi Habip Deveci’yi Harput Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Celal Sürgeç ile birlikte kabul ederek kutladı ve ödüllendirdi. 
 
 Kabulde bir değerlendirme yapan Harput Diyanet Eğitim Merkezi Müdürü Celal Sürgeç, Habip Deveci’nin birinciliğinin Elazığ ve bölge için çok önemli bir başarı olduğuna dikkat çekti.
 
 Tevfikiye Camii İmam Hatibi Habip Deveci ise bugüne kadar Elazığ’dan bu şekilde bir derecenin alınmadığını ifade ederek Elazığ adına bu başarıyı göstermekten dolayı mutlu olduğunu, amacının bundan sonra uluslar arası yarışmalarda da aynı başarıyı sergilemek olduğunu kaydetti.
 
 Vali Muammer Erol ise Kur'an-ı Kerim'i Güzel Okuma Final Yarışması'nda Türkiye Birinci olan Habip Deveci’yi kutladığını ifade ederek, kendisinden bundan sonra uluslar arası yarışmalarda başarı göstermesini ve Elazığ’ı en iyi şekilde temsil etmesini beklediğini ifade etti.
Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom