Kayapınar’da üşüyen çocuk kalmayacak

Diyarbakır'ın Kaymakamlığı ve Belediyesinin başlattığı çalışmalar ile okullarda eğitim gören çocukların ihtiyaç duyduğu kışlık bot ve kabanlar sahiplerine teslim ediliyor.

Kayapınar’da üşüyen çocuk kalmayacak
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Kaymakamlığı ve Belediyesinin başlattığı çalışmalar ile okullarda eğitim gören çocukların ihtiyaç duyduğu kışlık bot ve kabanlar sahiplerine teslim ediliyor.

Kayapınar Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ozan Balcı’nın, okul idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz ile yaptığı toplantılarda fakir-fukara, yetim-öksüz, şehit-gazi yakını, annesi babası tarafından terkedilmiş ve benzeri durumdaki tüm dezavantajlı çocuklarımızın tespit edilmesiyle ilgili vermiş olduğu talimat ile belirlenen ihtiyaç sahibi çocuklara 6 bin adet kışlık bot ve 6 bin adet kışlık kaban hediye edildi. İlçe Kaymakamı Balcı, Kayapınar’da karnı aç, sırtı pek hiç kimseyi bırakmayacaklarını ve devletimizin imkanlarının dezavantajlı vatandaşlarımız için seferber edildiğini ve hizmet vermekten en fazla memnuniyet duydukları grubun dezavantajlı sınıfın olduğunu ifade ederek, yardımların artarak devam edeceğini belirtti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...