Kültür Müdürü Öztürk'ten Karalı'ya plaket

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından Elazığ Valiliği Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden emekli olan Cevat Karalı'ya yaptıkları çalışmalardan dolayı plaket takdim edildi.

Kültür Müdürü Öztürk'ten Karalı'ya plaket Kültür

Nurettin Ardıçoğlu Kültür Merkezinde yapılan programa Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürü Özcan Yalçın ve Kültür Müdürlüğü personelinin katılımıyla yapıldı.

Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk yaptığı konuşmada; “Bugün müdürlüğümüzde İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden emekli olan değerli arkadaşımız Cevat Karalı için toplanmış bulunuyoruz. Kendisi görev yaptığı süre içerisinde ilimizin kültür hayatında önemli katkıları olmuş, müdürlüğümüz faaliyetlerinin gerek duyulmasında gerekse yaygınlaşmasında gayretleri olmuştur. Kendine has heyecanıyla, coşkusuyla bizlere heyecan ve şevk vermiştir. Elazığ’da fotoğraf sanatına profesyonelce hizmet veren en eski arkadaşlarımızdan bir tanesidir. Bu yönüyle de her zaman kültür adamların gönlünde taht kurmuştur. İlimizin bu güzide insanını ağırlamaktan gurur duyuyorum. Bundan sonraki emeklilik hayatında mutluluklarla yaşamasını, kendisine ve ailesine hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

İlimizin tanıtımında vermiş olduğu katkılardan dolayı İl Kültür ve Turizm Müdürü Tahsin Öztürk tarafından plaketini alan Cevat Karalı ise “Elimden geldiği kadar Turizm Müdürlüğüne, İl Basın Müdürlüğüne yardımcı olmaya çalıştım. Görevim esnasında başta Sayın Valim olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bu ince düşüncenizden dolayı sizin şahsınızda Kültür ve Turizm Müdürlüğüne, değerli müdürüme ve çalışma arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ediyorum. Emeği geçen herkesten Allah razı olsun” dedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom