Vali Kaban, Cemal Gürsel Mahallesinde

Malatya Valisi Ali Kaban, Alevi evlerinin işaretlendiği Cemal Gürsel Mahallesini ziyaret ederek Birliğimizi ve beraberliğimizi bozamayacaktır dedi.

Vali Kaban, Cemal Gürsel Mahallesinde
Malatya
Malatya Valisi Ali Kaban, Alevi evlerinin işaretlendiği Cemal Gürsel Mahallesini ziyaret ederek “Birliğimizi ve beraberliğimizi bozamayacaktır” dedi.

Vali Kaban, beraberinde İl Jandarma Komutanı Albay Şerafettin Yılmaz ve İl Emniyet Müdürü Dr. Ömer Urhal ile birlikte işaretlenmelerin yapıldığı Cemal Gürsel Mahallesini ziyaret etti. Burada Mahalle Muhtarı İmam Yıldız ve mahalle sakinleri tarafından karşılanan Kaban, konu ile ilgili gerekli hassasiyetin gösterildiğini belirterek güvenlik güçlerinin olayı titizlikle araştırdığını söyledi.

Vali Kaban, bu tip provokatif eylemlerle hiç kimsenin devletin birliğini ve milletimizin beraberliğini bozamayacağını söyledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...