İl Özel İdaresinden hayvancılığın gelişimine katkı

İl Özel İdaresinin Elazığ’da hayvancılığın gelişimini desteklemek adına finansmanını DAP Kalkınma İdaresinden temin ettiği sıvatlar talep eden köylere dağıtılmaya başlandı.

İl Özel İdaresinden hayvancılığın gelişimine katkı Güncel

İl Özel İdaresinin küçükbaş ve büyükbaş hayvancılığın gelişimine katkı sağlamak amacıyla hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı köylerde ortak kullanım alanlarında ve meralarda hizmet vermesi temin ettiği sıvatlar talep eden köylerin muhtarlarına dağıtılmaya başlandı.

Konuyla ilgili bir açıklama yapan İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu İl Özel İdaresinin ana hizmet kalemlerinin yanında Elazığ’da sosyal birçok projeye de öncülük ettiğini belirterek, gerçekleştirilen bu proje ile hayvancılığın yoğun olarak yapıldığı köylerde kullanılmak üzere finansmanı DAP İdaresi Başkanlığından temin edilen 200 adet demir ve 200 adet beton sıvakın köylere dağıtılmaya başlandığını söyledi. Sabuncu, yapılan çalışmada temel amacın hayvancılığın gelişimine katkı sağlamak ve hayvanların otlak alanlarından çok uzaklaşmadan temiz su içme imkânına kavuşturulması olduğunu sözlerine ekledi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...