Suşehri’nde “Sağlıklı Çocuklar, Mutlu Yarınlar” projesi

Sivas'ın Suşehri İlçesi'nde ilçe Kaymakamlığı öncülüğünde başlatılan proje kapsamında, Pilot okul olarak belirlenen Atatürk Ortaokulu ve Hürriyet İlkokulu öğrencilerine meyve dağıtımı yapıldı.

Suşehri’nde “Sağlıklı Çocuklar, Mutlu Yarınlar” projesi
Sivas
Sivas’ın Suşehri İlçesi’nde ilçe Kaymakamlığı öncülüğünde başlatılan proje kapsamında, Pilot okul olarak belirlenen Atatürk Ortaokulu ve Hürriyet İlkokulu öğrencilerine meyve dağıtımı yapıldı.

Okul bahçesinde düzenlenen program hakkında bilgi veren İlçe Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Öğrencilere sağlıklı beslenme alışkanlığı kazandırarak bağışıklık sistemini güçlendirmek ve yaşam kalitesini artırmak amacıyla bu projenin hayata geçirildiğini söyledi.

Bu uygulamanın İlçedeki diğer okullarda da faaliyete geçirileceğini kaydeden Uzunoğlu, “İlk etapta pilot okul olarak bu okullarımızda başlattık. Süreç boyunca öğrencilerimize asitli içeceklerle, yağlı, tuzlu ve şekerli yiyeceklerini tüketilmemesi konusunda ders öğretmenleri tarafından bilgilendirme çalışması yapılacak” dedi.

Konuşmaların ardından İlçe Kaymakamı Ender Faruk Uzunoğlu, Belediye Başkanı Fazlı Yüksel ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Lokman Bulut tarafından öğrencilere meyve dağıtıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...