Tunceli'ye cenazeler hava yolu ile taşınacak

Tunceli Belediyesi ve Türk Hava Yolları arasında imzalanan protokolle vefat edip il dışında defnedilecek ve il dışında vefat edip Tunceli'ye defnedilecek vatandaşların cenazelerinin artık hava yolu ile taşınacağı bildirildi.

Tunceli'ye cenazeler hava yolu ile taşınacak Tunceli

Vali ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel başkanlığında gerçekleştirilen belediye meclis toplantısında kentte vefat edip il dışında defnedilecek ve il dışında vefat edip kente defnedilecek vatandaşların cenazelerinin hava yolu ile taşınmasının masraflarının belediye tarafından karşılanması konusunun görüşüldüğü bildirildi. Yapılan görüşme sonrası oylama da Türk Hava Yolları ile imzalanan protokolle vefat edip il dışında defnedilecek ve il dışında vefat edip Tunceli'ye defnedilecek vatandaşların cenazeleri artık hava yolu ile taşınması kararı alındığı aktarıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...