Baskil'de Mevlit Kandili programı

Baskil ilçesinde, imam hatipli öğrenciler tarafından Mevlit Kandili programı düzenlendi.

Baskil'de Mevlit Kandili programı Güncel

Baskil İmam Hatip Ortaokulu ve Baskil İmam Hatip Lisesi öğrencileri tarafından Baskil Şakir Benzeş Kültür Merkezi konferans salonunda düzenlenen etkinlik, İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başladı Kur'an-ı Kerim tilavetiyle devam etti.

İmam Hatip Platform Başkanı Turgut Tunç, yaptığı konuşmada, böyle bir gençliğe sahip oldukları için iftihar ettiklerini söyledi.

Tunç, "Peygamber efendimiz insanlara güzel ahlak öğretmek için geldi. Bizler de onun yolunda giderek sünnetini uygulayarak takipçisi olacağız. Gençler size inancımız sonsuzdur." ifadelerini kullandı.

Programda, öğrenciler şiir okudu, ilahiler seslendirildi ve siyer yarışmasında dereceye giren öğrenciler ödüllendirildi.

Etkinliğe, Baskil Kaymakamı Uhut Emre Koyuncu, Belediye Başkanvekili Mustafa Timurkan, Milli Eğitim Müdürü Oktay Karayel, İlçe Jandarma Komutanı Ali Erol, İlçe Emniyet Amiri Ferhat Özerdi, AK Parti İlçe Başkanı Hüsni Kalkan, MHP İlçe Başkanı Vehbi Genç ve bazı sivil toplum kuruluşu temsilcisi ile vatandaşlar katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...