AK Parti Baskil İlçe Danışma Meclisi Toplantısı

AK Parti Baskil İlçe Başkanlığında, İlçe Danışma Meclisi Toplantısı gerçekleştirildi.

AK Parti Baskil İlçe Danışma Meclisi Toplantısı Siyaset

Toplantıya, Baskil Belediye Başkanı İhsan Akmurat, AK Parti Baskil İlçe Başkanı Hüsni Kalkan, İl Genel ve Belediye Meclis üyeleri ile diğer partililer katıldı.

Belediye Başkanı Akmurat, toplantıda yaptığı konuşmada, belediye hizmetleri hakkında bilgi vererek, "İlçe yönetiminin bütün toplantılarına iştirak ediyoruz. Burada vatandaşlarımızın birebir sorunlarını sıkıntılarını dinliyoruz ona göre bizler de kurum olarak faaliyetlerimizi yapıyoruz. Bu toplantılar ile bir nevi faaliyetlerimizi anlatıyoruz." ifadelerini kullandı.

İlçe Başkanı Kalkan da parti programları çerçevesinde haftalık ve aylık toplantılar gerçekleştirdiklerini belirterek, toplantılarda ilçenin ve vatandaşların sorunlarını tartışıp çözüm bulmaya çalışıldığını aktardı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...