Huzurevi sakinlerine konser

Elazığ İl Özel İdaresi Türk Müziği Topluluğunca Gazi Huzurevi sakinlerine konser verildi.

Huzurevi sakinlerine konser Güncel

Kurumdan yapılan açıklamaya göre, çalışanlar arasında dayanışma ve kaynaşmayı sağlamak, çalışanların motivasyonunu yükseltmek amacıyla kurum personellerinden oluşturulan İl Özel İdaresi Türk Müziği Topluluğu, ilk konserini Gazi Huzurevi sakinlerine verdi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Mehmet Sabuncu, kurum olarak "Şehrin her yerindeyiz" sloganı ile çalışmalara devam ettiklerini ifade etti.

Bu kapsamda sosyal projeleri de ortaya koyduklarını aktaran Sabuncu, "Bu yıl oldukça yoğun bir çalışma dönemi geçirdik. Bu çalışmaları yapan arkadaşlar motivasyonlarını yükseltmek anlamında bu koroyu kurdular. Koroda yer alan arkadaşlarımız bizim kurum çalışanlarımızdır. Bugün koromuzun ilk konserini Gazi Huzurevi sakinlerine yönelik yapmaktan dolayı mutluyuz." ifadelerini kullandı.

Konsere, Vali Vekili Erkan Kaçmaz, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Suat Kenç, kamu kurum ve kuruluşlarının temsilcileri ve çalışanlar katıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...