Elazığ MHP'den çimento fabrikasına ziyaret

MHP Elazığ İl Başkanı Oğuzhan Demir ve yönetim kurulu üyeleri, Baskil ilçesine bağlı Kadıköy köyünde kurulu çimento fabrikasını ziyaret etti.

Elazığ MHP'den çimento fabrikasına ziyaret Güncel

MHP heyetini karşılayan Baskil Çimento Fabrikası Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Açık, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

İl Başkanı Demir, yaptığı açıklamada, heyet olarak çimento fabrikasını gezdiklerini belirterek, kente yapılan yatırımları önemsedikleri belirtti.

Çimento fabrikasının bölgedeki istihdama bir nebzede olsa katkı sunduğunu ifade eden Demir, "Bölgemizde işsizliğe bir nebze çare olan yatırımları yapanlardan Allah razı olsun.

Büyük bir ekmek kapısı kazandıran Baskil Seza Çimento bölgemizin en büyük yatırımıdır.  Elazığ'a, bölgemize böyle çevreci bir tesis kazandırdıklarından dolayı sayın Yasemin Açık hanımefendiye şahsım ve partililerimiz adına teşekkür ediyorum." ifadelerini kullandı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...