Hani, belediye yatırımlarında altın çağını yaşıyor

Diyarbakır'ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, ilçenin yeni yatırımlarla her geçen gün daha çok modernleştiğini belirterek, belediye yatırımları açısından ilçenin altın çağını yaşadığını söyledi.

Hani, belediye yatırımlarında altın çağını yaşıyor
Diyarbakır
Diyarbakır’ın Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, ilçenin yeni yatırımlarla her geçen gün daha çok modernleştiğini belirterek, belediye yatırımları açısından ilçenin altın çağını yaşadığını söyledi.

Hani İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Şaban Arda Yazıcı, belediyenin 2017 yılında yaptığı çalışmalarla ilgili bilgi verdi. İlçeyi daha modern bir hale getirmek için çabalarının devam ettiğini belirten Yazıcı, ilçenin 2017 yılında belediye yatırımları bakımından altın çağını yaşadığını ifade etti. Yazıcı, “Biz 2017 yılının Hani ilçesi için altın çağımız olacak demiştik ve belediyecilik alanında yaptığımız çalışmalarla verdiğimiz bu sözü yerine getirdik ve getiriyoruz. 2017 yılında ilçe merkezindeki tüm cadde ve sokakları parke kilit taşı ile döşedik. Çarşı merkezini ışıklandırıyoruz. Yine mahalle ve yollarımızı sıcak asfalt ile kapladık. Ayn-Kebir Meydanı’ndan Prestij Caddesi olan alanı da küp taşlarla döşüyoruz. Çalışmalar tamamlanma aşamasında. Özetle ilçe merkezimiz modern bir görünüme kavuşacak. Belediyecilik alanında 2017 yılı ilçemiz için altın çağını yaşamıştır. Bu çalışmalarımız 2018 yılında da devam edecektir. Hani halkı hizmetin en iyisine layıktır ve bizler de onlara hizmet etmek için çabalıyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...