‘Sevgi Aracı’ Doğu Anadolu yollarında

Diyarbakır Final Okulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde kurdukları giysi kumbaralarının açılarak, içerisinden çıkan 400 öğrenci giysisini yükledikleri Sevgi Aracı ile Bitlis, Van, Hakkari, Muş ve Bingöl'ün köy okullarındaki çocuklara ulaştırdı.

‘Sevgi Aracı’ Doğu Anadolu yollarında
Diyarbakır
Diyarbakır Final Okulu öğrencileri, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde kurdukları giysi kumbaralarının açılarak, içerisinden çıkan 400 öğrenci giysisini yükledikleri “Sevgi Aracı” ile Bitlis, Van, Hakkari, Muş ve Bingöl’ün köy okullarındaki çocuklara ulaştırdı.

Diyarbakır Final Okulları öğrencilerince, Enterprise-Otostore ve Lila Kozmetik sosyal sorumluluk projesi kapsamında kurulan kumbaralar, bugün açıldı. Açılan kumbaralardan çıkan 400 öğrencinin ihtiyacını karşılayacak mont, bot ve kazaklar hediye paketine koyulup “Sevgi Aracı”na yüklenerek, Ortaokul Müdürü Emrah Bürhan ve öğretmen Engin Esen, eşliğinde Bitlis, Van, Hakkari, Muş ve Bingöl’e bağlı köy okullarındaki çocuklara dağıtıldı. Hediyelerini alan çocukların mutlulukları gözlerinden okundu.

Bu vesileyle 7 bölgedeki çocukları mutlu etme projesi olan “Sevgi Aracı”nın 2. durağı olan Doğu Anadolu Bölgesi de tamamlandı. Sırada Karadeniz’in olduğu belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...