Rektör Gönüllü: “Adıyaman medeniyetimize öncülük etmiştir”

Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Adıyaman'ın il oluşunun 63. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.

Rektör Gönüllü: “Adıyaman medeniyetimize öncülük etmiştir”
Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Talha Gönüllü, Adıyaman’ın il oluşunun 63. yılı nedeniyle mesaj yayımladı.

Rektör Prof. Dr. Talha Gönüllü, Adıyaman tarihi ve kültürel değerleriyle medeniyetimize öncülük etmiş önemli şehirlerimizden biri olduğunu söyledi.

Rektör Gönüllü, “Her düşünceden ve inanıştan insanın barış içinde kardeşçe yaşadığı bu topraklar, ülkemize ve dünyaya örnek olmuştur. Barış ve huzurun yüzyıllardır hüküm sürdüğü Adıyaman, insanımızın ferasetli ve vakur duruşu sayesinde bugüne kadar birlik ve beraberliğinden asla taviz vermemiştir.

Hükümetimiz ve milletimizin destekleri sayesinde her geçen gün daha da büyüyen Adıyaman, her alanda gelişimini sürdürmektedir. Her yıl ülkemizin çeşitli illerinden Adıyaman Üniversitemize eğitim görmeye gelen gençlerimiz, şehrimizin büyümesi ve gelişmesine önemli bir katkı sunmaktadır. Bunun yanında, en önemli sorumluluk alanlarımızdan biri olan kamu-üniversite-sanayi iş birliğinin sağlanmasıyla ilgili çalışmalarımız devam etmekte, Adıyaman’a büyük katkı sunmaktadır.

Bu anlamda Adıyaman’ın il oluşunun 63. yıl dönümünü kutluyor, başta eğitim, sanayi, tarım ve hayvancılık olmak üzere şehrimizin her alanda Türkiye’ye öncülük etmesini diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...