Besni’de öğrencilerden depremzedelere yardım

Adıyaman'ın Besni Özel İdare Ortaokulu tarafından Irak'ta depremin en çok zarar verdiği Süleymaniye'ye bağlı Halepçe ve Derbendihan'da depremden etkilenen depremzedeler için kermes düzenlendi.

Besni’de öğrencilerden depremzedelere yardım
Adıyaman
Adıyaman’ın Besni Özel İdare Ortaokulu tarafından Irak’ta depremin en çok zarar verdiği Süleymaniye’ye bağlı Halepçe ve Derbendihan’da depremden etkilenen depremzedeler için kermes düzenlendi.

Kermesten elde edilen gelir depremzedelere gönderilmek üzere Okul Müdürü Haydar Coşkun ve öğrenciler tarafından Kızılay Besni Şube Başkanı Ali Erdoğan’a teslim edildi. Okula duyarlılığından dolayı teşekkür eden Kızılay Besni Şube Başkanı Ali Erdoğan, "Besni Özel İdare ortaokulumuz Süleymaniye’de yaşanan depremden etkilenen depremzedeler için düzenledikleri kermesten elde ettikleri geliri oraya ulaştırılmak üzere bize teslim ettiler. Biz de bunu genel merkeze göndererek depremzedelere ulaştıracağız. Okulumuza göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür ediyorum" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...