İşadamı Fuat Demir’e Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliği tarafından bir plaket verildi

Oltulu hayırsever iş adamı Fuat Demir'in Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliğine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Oltu Bölge Trafik İstasyon Amiri Aydın Varol, Polis Memuru Murat Coşkun ve Mustafa Özkara tarafından bürosunda ziyaret ederek bir plaket verdiler.

İşadamı Fuat Demir’e Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliği tarafından bir plaket verildi
Erzurum
Oltulu hayırsever iş adamı Fuat Demir’in Oltu Bölge Trafik İstasyon Amirliğine yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Oltu Bölge Trafik İstasyon Amiri Aydın Varol, Polis Memuru Murat Coşkun ve Mustafa Özkara tarafından bürosunda ziyaret ederek bir plaket verdiler.

Oltu Bölge Denetleme Amirliğini böyle inde düşüncesinden dolayı teşekkür eden hayır sever işadamı Fuat Demir, “Polisimiz bizim demokratik düzen içinde, kanun hakimiyetinin sağlanması ve korunması, yurt içinde huzur ve nizamın temini, vatandaşların can, mal, ırz güvenliğimizi sağlıyorlar. Bizlerinde polisimize askerimize küçükte olsa bir faydamız oluyorsa ne mutlu bize. Polis ve askerimize görevlerinde başarılar dilerken her zaman yanlarında olduğumuzu belirtmek istiyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...