Vadipark projesi başarıya ulaştı

Elazığ’da Çayda Çıra Mahallesinde yapımı tamamlanan Vadipark konutlarında istenilen hedefe ulaşıldı. 220 daireden oluşan Vadipark projesinde 213 daire satıldı. Kalan 7 dairenin ise kısa sürede satılması öngörülüyor.

Vadipark projesi başarıya ulaştı Güncel

Elazığ’ın prestijli firmalarından Polat İnşaat inşaat tarafından yapımı tamamlanan Vadi Park konutları, yüzde 35 peşinat 48 ay sıfır faiz ödeme avantajıyla satışa çıkarılmıştı. 10 gibi kısa sürede hazır hale getirilen Vadipark konutlarında 213 hak sahiplerine teslim edildi.

Eşsiz doğa manzarası, sosyal donatıları, benzersiz iç dizaynı ve konforlu lüks daireleriyle dikkat çeken Vadipark Konutları, Elazığ’da konut sektöründeki şık projeler arasında yerini aldı.

Vadi Park projesinin başarıya ulaştığını belirten Polat İnşaat sahibi Ayhan Polat; “Bu kampanyayı bölgemizde başlatan ilk firma bizdik. Vadi Park projemiz 220 dairelik bir proje. Büyük bir proje. 110 dairemiz 3+1, 110 dairemiz ise 4+1’den oluşmaktadır. 4+1 dairelerimiz 220 m2, 3+1 dairelerimiz 195 m2’dir. Ayrı giriş noktalarıyla bay bayan sosyal donatı alanları, yüzme havuzları, Türk Hamamı, spor tesisleri ve sauna projede bulunmaktadır. Ayrıca bir tane kreşimiz mevcuttur. Apartman girişleri tam bir otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerimizin içinde ebeveyn banyoları otel konseptiyle dizayn edildi. Dairelerimizde ayrıca Türk hamamı mevcuttur. Bunun yanısıra oturma odası, salon ve mutfak 14 m2’lik teras balkona çıkmakta. Teras balkonlarımız ısıcamlı balkon camlarıyla kapanmakta. Teras balkonlarda kalorifer peteği, gaz ocağı, dolap ve lavabo bulunmaktadır. Dairelerimizin içi birinci sınıf duvar kağıtlarıyla kaplanmış olup, modern tavan aydınlatmalarıyla ferah odalar bulunmakta. Mutfağımız yine tavan aydınlatmalarıyla şıklık kazandırılmış. Ayrıca mutfağa uygun duvar kağıtları döşenmiştir. Projemiz, Elazığ’ın yükselen değeri Çayda Çıra Mahallesinde, depreme dayanıklı zemini, toplu taşıma imkanı olan kuzey çevre yolu ve şehir merkezine 7 dakika mesafede, değeri her geçen gün yükselen bir bölgededir. Vadipark projesinden daire alan vatandaşlarımızın hepsi memnun. Güzel bir proje oldu. Olumlu tepkiler alıyoruz. Çok güzel talep oldu. Şuan zemin katlarda 7 dairemiz kaldı. Bu dairelerimiz için de gelenler çok fazla. Sonuç olarak projemiz başarıya ulaştı.” dedi.

Ayhan Polat, önümüzdeki dönemlerde bu tarz projeleri devam ettireceklerini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...