TÜGVA yönetim kurulu üyeleri Başkan Özdemir ile bir araya geldi

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir'i Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman İl Başkanı İdris Toprak ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

TÜGVA yönetim kurulu üyeleri Başkan Özdemir ile bir araya geldi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’i Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman İl Başkanı İdris Toprak ve yönetim kurulu üyelerini ziyaret etti.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, TÜGVA İl Başkanı İdris Toprak’a ilçe hakkında kısa bilgiler ve belediyenin projeleri konusunda çalışmalarını anlatarak ilçeyi her geçen gün daha da modernleştirmek ve geliştirmek için sürekli çalıştıklarını ifade ederek, kendilerini ziyaret eden TÜGVA İl temsilciliğine teşekkürlerini sundu.

Türkiye Gençlik Vakfı (TÜGVA) Adıyaman İl Başkanı İdris Toprak, burada yaptığı konuşmada, Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’in ilçeyi güzelleştirdiğini ve geliştirdiğini belirterek yapılan projelerin ilçenin tamamına hitap edilecek şekilde planlandığını gördüğünü ifade etti. Başkan Toprak, konuşmasının devamında TÜGVA olarak Adıyaman ve ilçelerinde yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Konuşmalardan sonra Belediye Başkanı Yusuf Özdemir’e TÜGVA İl Başkanı İdris Toprak tarafından Kuran-ı Kerim hediye edildi. Belediye Başkanı Yusuf Özdemir de İl Başkanı Toprak’a süs eşyası hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...