Büyükşehir Belediyesi öğrencilere bisiklet hediye etti

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu'nda okuyan dezavantajlı ve başarılı 51 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Büyükşehir Belediyesi öğrencilere bisiklet hediye etti
Diyarbakır
Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu’nda okuyan dezavantajlı ve başarılı 51 öğrenciye bisiklet hediye etti.

Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu’nda okuyan dezavantajlı ve başarılı 51 öğrenciye bisiklet hediye etti. Bisikletleri öğrencilere Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’nın eşi Lütfiye Atilla Hanımefendi dağıttı. Hanımefendi Atilla’ya Kadın ve Aile Hizmetleri Daire Başkanı Ayşe Handan Eker de eşlik etti.

Bağlar ilçesi Fatih Mahallesi’nde bulunan Milli Eğitim Vakfı İmam Hatip Ortaokulu’nda öğrenciler ile bir araya gelen Hanımefendi Atilla, öğrencilerle tek tek görüşerek sohbet etti. Öğrencilere başarılar dileyen Hanımefendi Atilla, önceden belirlenen 51 öğrenciye bisikletleri dağıttı. Okulda öğrenci velileri ile de görüşen Hanımefendi Atilla, sorun ve taleplerini dinledi. Ardından okul yönetimi ile görüşen Hanımefendi Atilla, çocukların eğitim durumlarıyla ilgili bilgi aldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...