Eczacılık Fakültesi’nde bilardo turnuvası düzenlendi

İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından bilardo turnuvası düzenlendi.

Eczacılık Fakültesi’nde bilardo turnuvası düzenlendi
Malatya
İnönü Üniversitesi Eczacılık Fakültesi tarafından bilardo turnuvası düzenlendi.

Turnuvaya ilişkin açıklamalarda bulunan Eczacılık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Yılmaz Çiğremiş, bilardonun öğrenciler açısından güzel bir spor dalı olduğunu söyledi.

Eczacılık Fakültesi olarak ilk defa bilardo turnuvası düzenlediklerini belirten Dekan Çiğremiş, "Öğrencilerimizin ilgisi çok büyük oldu. Fikstürümüzü belirledik, öğrencilerimizle birlikte açılış maçımızı yaptık. Umarım bundan sonraki dönemlerde de bu spor dalı üniversitemiz tarafından benimsenir. Öğrencilerimiz için iyi bir aktivite olduğunu düşünüyorum. Bilardo analitik düşünme yeteneğinin kazanılması açısından çok yönlü bir spor dalıdır. Bedenen de aktif olunan bir dal ve sosyal açıdan da iyi bir stres atma aracıdır. Öğrencilerimizin iyi vakit geçirmelerini diliyorum" diye konuştu.

Turnuva sonunda dereceye girenlere plaket ve kupa verileceği belirtildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...