“Hayırlı Cuma” kampanyasıyla 15 kişiye gelinlik hediye etti

Erzincan'da bir gelinlik firması, tüm dünyada 'Black Friday', yani 'kara cuma' adı ile indirim yapılmasına tepki göstererek başlattığı Hayırlı Cuma kampanyasıyla 15 kişiye gelinlik hediye etti.

“Hayırlı Cuma” kampanyasıyla 15 kişiye gelinlik hediye etti
Erzincan
Erzincan’da bir gelinlik firması, tüm dünyada ’Black Friday’, yani ’kara cuma’ adı ile indirim yapılmasına tepki göstererek başlattığı “Hayırlı Cuma” kampanyasıyla 15 kişiye gelinlik hediye etti.

Alışveriş çılgınlığı kampanyasına ’kara cuma’ adı verilerek Müslümanların kutsal gününe hakaret edilmesine kayıtsız kalmadığını ifade eden Miss Moda Evi İşletme sahiplerinden Serkan Türk, "Geçen hafta kara cumaya tepki olarak başlattığımız ’hayırlı cuma’ kampanyası kapsamında bugün 15 tane gelinliğimizi ihtiyaç sahibi gelinlere hediye ettik. İhtiyacı olan herkese gelinliklerimizi hediye etmeye devam edeceğiz. Vatandaşlarımızdan da yoğun bir talep ve ziyaret oldu mağazamıza. Ben tüm esnaflarımızı bu kampanyaya ortak olmaya davet ediyorum" diye konuştu.

"Hayırlı cuma" kampanyası kapsamında gelini için hediye gelinliği alan Gülsen Çakmaksız isimli vatandaş ise işletme sahiplerine teşekkürlerini ileterek dua etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...