Erzincan belediyesi çalışmalarına devam ediyor

Hava şartlarının mevsim normallerinin üzerinde olmasını fırsat bilen Erzincan Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Erzincan belediyesi çalışmalarına devam ediyor
Erzincan
Hava şartlarının mevsim normallerinin üzerinde olmasını fırsat bilen Erzincan Belediyesi, çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Erzincan Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğüne Bağlı ekipler bir yandan Terzibaba Mezarlığında çevre düzenleme çalışmalarını yürütürken, diğer yandan da Mengüceli Mahallesi 1311’nci sokak ve Milli Egemenlik bulvarındaki asfalt çalışmalarını gerçekleştiriyor.

Bunun yanında Su ve Kanalizasyon İşleri Müdürlüğü ise sona yaklaşan içme suyu hattı yenileme çalışmaları kapsamında ana ishale hatlarını yeniliyor. Ayrıca ihtiyaç duyulan bölgelerde ise kanalizasyon ve yağmursuyu hat çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Yürütülen çalışmaları yerinde inceleyen Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy “Hemşehrilerimizin kış aylarını daha rahat geçirmesi için şehrimizin birçok noktasında çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Terzibaba mezarlığında gerçekleştirdiğimiz çalışmalar ile bu alan prestijli bir görünüm kazanıyor. Altyapı çalışmaları nedeniyle bozulan cadde ve sokaklarımızda ise asfalt ve kaldırım çalışmalarını tamamlıyoruz. Söz verdiğimiz gibi hiçbir mahallenin diğerinden bir üstünlüğü kalmadı. Bu çalışmalarda emeği geçen her kese çok teşekkür ediyorum.” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...