Ebu Sadık İmam Hatip öğrencilerinden mevlit kutlaması

Adıyaman'nın Kahta Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip ortaokulu öğrencileri mevlit kandili nedeniyle lokum dağıttı.

Ebu Sadık İmam Hatip öğrencilerinden mevlit kutlaması
Adıyaman
Adıyaman’nın Kahta Ebu Sadık Anadolu İmam Hatip ortaokulu öğrencileri mevlit kandili nedeniyle lokum dağıttı.

Kahta Ebu Sadık İmam Hatip öğrencileri ve İngilizce öğretmeni Özdemir Ece tarafından Cuma namazı sonrası Kahta Celalettin Camisinde bulunan cemaate lokum dağıtarak cemaatin Mevlit Kandilini kutladı.

Öğrenciler tarafından hazırlanan kandil hediyelerinin içerisinde bir hadis ve ikram olarak ta lokum yer aldı. Öğrencilerin hazırladığı hediyeler cami cemaati tarafından büyük ilgi gördü.

Amaçlarının peygamber efendimizin hadislerini cemaate vererek, onların bunları ev sakinleriyle paylaşmaları olduğunu vurgulayan İngilizce Öğretmeni Özdemir Ece, “Mevlit haftası dolayısıyla Kahta’daki bütün camilerde hadis ve lokum dağıtıyoruz. Mevlit kandili hediyelerimizin içerisinde Hz. Muhammed (Sav)’in hadisleri bulunuyor. Bu verdiğimiz hadisleri evlerine götürüp ev halkıyla paylaşmalarını arzu ediyoruz. Bu vesileyle birlik ve beraberlik olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Kahta Ebu Sadık İmam Hatip Ortaokulu öğrencileri ise, yaptıkları ikramlardan dolayı mutlu olduklarını belirttiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...