Rektörler üniversite kampüsüne ağaç dikti

Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ, İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca ile birlikte Rektörlük kampüsünde ağaç dikti.

Rektörler üniversite kampüsüne ağaç dikti Güncel

Fırat Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanlığının Üniversite kampüsünde geçtiğimiz yıllarda başlattığı yeşil bir kampüs için ağaç dikimi çalışmalarına katkıda bulunmak amacıyla, Elazığ’a konferans vermek üzere gelen İstanbul Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Karaca da destek vererek, Fırat Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Kutbeddin Demirdağ ile birlikte ağaç dikimi gerçekleştirdi.

Ağaç dikimi programında, Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Mehmet Cebeci, Prof. Dr. Halil Hasar, Mimarlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Zülfü Çınar Ulucan ile Fırat Üniversitesi Yapı İşleri ve Teknik Daire Başkanı Mehmet İnallı da hazır bulundu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...