Bingöl’de hastane bahçesine fidan dikildi

Bingöl'de sağlık çalışanları, hastane bahçesine fidan dikti.

Bingöl’de hastane bahçesine fidan dikildi
Bingöl
Bingöl’de sağlık çalışanları, hastane bahçesine fidan dikti.

Bingöl İl Sağlık Müdürlüğü koordinesinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bahçesinde fidan dikme etkinliği gerçekleştirildi. İl Sağlık Müdürü İzzettin Toktaş ve sağlık çalışanları fidanları toprakla buluşturdu.

Ağaçların doğal afetleri önlemedeki önemine vurgu yapan İl Sağlık Müdürü Toktaş, Ağaçlık alanlar, doğal hayatı koruyan, doğal dengeyi sağlayan ortamlar olduğuna vurgu yaptı.

Ağaçların oksijen ve hayat kaynağı olduğu da dikkat çeken Toktaş," Ağaçlar doğal afetleri önleyen en büyük engellerdir. Çığ tehlikelerini, heyelanları ve erozyonu ağaçlar, ormanlar önlemektedir. Dolayısıyla ağaçların dikilmesi, korunması, bakılması, büyütülmesi büyük önem arz etmektedir. Yapmış olduğumuz bu ağaçlandırmada önemlidir" dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...