Hozat’ta, Yenidoğdu köyünün yol sorunu çözüldü

Tunceli'nin Hozat ilçesine bağlı Yenidoğdu köyünün yol sorunu çözüldü.

Hozat’ta, Yenidoğdu köyünün yol sorunu çözüldü
Tunceli
Tunceli’nin Hozat ilçesine bağlı Yenidoğdu köyünün yol sorunu çözüldü.

Yenidoğdu köyünde yaşayan kadınlar, köylerinin yollunun yapılması için Kaymakam Hüseyin Çam’dan talepte bulundu. Kaymakam Çam’da verdiği talimatla köy yolunun kısa sürede yapılmasını sağladı.

7 hanelik Yenidoğdu köyünün yol probleminin çözüldüğünü aktaran Kayakam Hüseyin Çam, "Uzun süredir yol problemi yaşayan köylülerimizin sorunlarını ortadan kaldırmak için hemen çalışmalara başladık ve vatandaşlarımızın sorunlarını çözdük. 2017 çalışma sezonu içerisinde çalışma programına aldığımız tüm köylerimizin yolları tamamlandı. Mevsim şartları nedeniyle çalışmalarımıza ara vermek zorunda kaldık"dedi.

2018 sezonunda da vatandaşlarımızın huzur ve refahı için çalışmalara aralıksız devam edeceklerini aktaran Kaymakam Çam’ı, yolları yapılan köy sakinleri ziyaret ederek teşekkür etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...