Aranan 4 şüpheli yakalandı

Elazığ'da Güvenli Eğitim Uygulaması kapsamında yapılan çalışmada aranan 4 şüpheli yakalanırken, 8 iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten, 17 kişiye de kapalı alanda sigara içmekten işlem yapıldığı bildirildi.

Aranan 4 şüpheli yakalandı Güncel

Alınan bilgiye göre, Asayiş Dairesi Başkanlığı koordinesinde, Türkiye genelinde olduğu gibi Elazığ’ dada gençleri alkol düşkünlüğünden, uyuşturucu maddelerden, kumar gibi kötü alışkanlıklardan ve cehaletten korumak amacıyla eş zamanlı ’Güvenli Eğitim Uygulaması’nın ikincisi yapıldı.

İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler, 116 umuma açık yerde eş zamanlı olarak yaptığı uygulamada bin 581 şahsı sorgularken, çeşitli suçlardan dolayı aranma kaydı olduğu tespit edilen 4 şüpheliyi de yakaladı. Denetimlerde ise 2 iş yerine ruhsatsız olarak faaliyet göstermekten, 8 iş yerine kapalı alanda sigara içirmekten ve 17 şahsa da kapalı alanda sigara içmekten idari işlem yapıldı.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...