ETÜ’de “Osmanlı Arşivciliği” söyleşisi düzenlendi

Erzurum Şehir Arşivi (ERŞA) tarafından üniversitemizde Osmanlı Arşivciliği konulu söyleşi düzenlendi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu'nda gerçekleşen söyleşinin açılış konuşmasını Prof. Dr. Murat Küçükuğurlu yaptı.

ETÜ’de “Osmanlı Arşivciliği” söyleşisi düzenlendi
Erzurum
Erzurum Şehir Arşivi (ERŞA) tarafından üniversitemizde “Osmanlı Arşivciliği” konulu söyleşi düzenlendi. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda gerçekleşen söyleşinin açılış konuşmasını Prof. Dr. Murat Küçükuğurlu yaptı.

Türk Arşivciler Derneği Başkanı Yüksel Baycar’ın konuşmacı olduğu söyleşi hayli yoğun bir katılımla gerçekleşti. Osmanlı dönemi arşivciliğinin ele alındığı program sonunda Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Selami Bakırcı tarafından Yüksel Baycar’a plaket takdim edildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...