ETSO eski binası satışa çıkarıldı

Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası eski hizmet binası, açık artırma usulüyle satışa çıkarıldı.

ETSO eski binası satışa çıkarıldı Güncel
Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası eski hizmet binası, açık artırma usulüyle satışa çıkarıldı.
 
 Elazığ TSO'dan yapılan yazılı açıklamada, Çarşı Mahallesinde bulunan  26 bölümden oluşan hizmet binasının bir bütün olarak açık artırma usulü ile satılacağı belirtildi.
 
 Açıklamada, satış ihalesinin 15 Ağustos 2013 tarihinde 14.00-15.00 saatleri arasında Elazığ ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılacağı, gayrimenkullerin satışı için başlangıç fiyatının 3 milyon TL olarak belirlendiği belirtildi.
 
 İhale şartnamesine göre, artırmaya iştirak edeceklerin, muhammen bedelin %3’ü oranında nakit para veya bu miktar kadar banka teminat mektubu vermeleri gerekiyor. Satış peşin olarak gerçekleştirilecek, ancak alıcıya en fazla on (10) günü geçmemek üzere süre verilebilecek. Satışa ilişkin tüm masraflar, Damga Vergisi, Tapu harç ve masrafları ile KDV alıcıya ait olacak.
 
 Satış tarihinden itibaren 10 gün içinde borcun ödenmemesi halinde, taşınmazın satışı iptal olacak ve geçici teminat olarak belirlenmiş olan tutar, Elazığ Ticaret ve Sanayi Odası’na irat olarak kaydedilecek.
 
 Satışa katılabilmek için, teminatın yatırıldığına dair dekont veya banka teminat mektubu, imza sirküleri, adres beyanı, irtibat telefon faks numaraları, Vekaleten satışa katılanlar için istekli adına katılan kişinin vekaletname aslı ve noter tasdikli imza sirküleri gerekiyor. 
 Telgraf ve faksla yapılacak başvuruların kabul edilmeyeceği bildirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom