Mina Galvaniz Kamerun’da fuara katıldı

Diyarbakır Mina Galvaniz, Kamerun'da ilki düzenlenen Cameroon Build 2017 Kamerun Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı'nda stant açtı.

Mina Galvaniz Kamerun’da fuara katıldı
Diyarbakır
Diyarbakır Mina Galvaniz, Kamerun’da ilki düzenlenen Cameroon Build 2017 Kamerun Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı’nda stant açtı.

Kamerun’da bu yıl ilki düzenlenen Cameroon Build 2017 Kamerun Yapı ve İnşaat Malzemeleri Fuarı, 30 Kasım -3 Aralık 2017 tarihleri arasında Başkenti Yaounde’de gerçekleştirildi. Kamerun Ticaret Bakanlığınca da desteklenen fuarda, Diyarbakır Mina Galvaniz de stant açtı. Fuarın açılışını yapan ve Mina Galvaniz standını ziyaret eden Kamerun Ticaret Bakanı M. Jean Luc Magloire Atangana ve Büyükelçi Murat Ülkü, firmayı Kamerun’da görmekten çok mutlu olduklarını belirtti. İki ülke arasında sektörel işbirliğinin geliştirilebilmesi için bakanlık ve elçilik bazında görüşmeler de yapıldı.

Stant, yoğun ilgi gördü. Kamerun yapı sektörünün önemli firmaları standı ziyaret ederek, bilgi aldı. Firmalar arasında ikili görüşmeler de gerçekleştirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...