Necdet Doğan Caddesi açıldı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, yol genişletme çalışmalarıyla 6 şeride çıkarılarak, hizmete açılan Necdet Doğan Caddesi’nde incelemelerde bulundu.

Necdet Doğan Caddesi açıldı Güncel

Elazığ Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerince yapılan yol genişletme çalışmalarıyla 6 şeride çıkarılan ve şehrin ana arterleri arasında yer alan Necdet Doğan Caddesi, altyapı, asfalt, kaldırım-tretuvar, sinyalizasyon ve aydınlatma çalışmalarının tamamlanmasının ardından hizmete açıldı. Çalışmalar sırasında ayrıca kaldırımlarda engelliler için kılavuzluk edecek son teknolojik kaldırım taşları kullanılarak, engelli geçişine uygun hale getirildi

İcadiye ve Mustafapaşa mahallelerinden geçen cadde üzerinde incelemelerde bulunan Başkan Yanılmaz, çocukların yoğun sevgisiyle karşılaştı. Çocuklarla futbol sohbeti yapan Başkan Yanılmaz, “Önce Elazığsporluyuz” dedi.

Başkan Yanılmaz caddede gerçekleştirilen çalışmalara ilişkin yaptığı değerlendirmede, “Burası trafiğin en yoğun olduğu yerler arasında bulunuyor. Cadde 3 gidiş, 3 geliş olmak üzere 6 şeride çıkarıldı. Şehrimize hayırlı olsun” dedi.

Daha önce oldukça dar olan ve yoğun bir trafik akışı olan caddenin genişletilerek 6 şeride çıkarılması vatandaştan takdir topladı. Gerçekleştirilen çalışmayla trafik akış hızı ve sürüş konforunun arttığını ifade eden vatandaşlar, gerçekleştirilen hizmetten dolayı Başkan Yanılmaz’a teşekkür ettiler.  

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom