Mezun öğrenciler için iletişim havuzu oluşturuldu

Adıyaman'ın Kahta Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi mezunları için bilgi ve iletişim havuzu oluşturuldu.

Mezun öğrenciler için iletişim havuzu oluşturuldu
Adıyaman
Adıyaman’ın Kahta Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi mezunları için bilgi ve iletişim havuzu oluşturuldu.

Kahta Anadolu İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesinden bugüne kadar mezun olan öğrencilerin meslek hayatlarının takip edilebilmesi ve mezun olan öğrencilerin yeniden iletişim sağlaya bilmeleri adına okulun internet adresinde bilgi ve iletişim havuzu oluşturuldu. Okul yönetimi tarafından gerçekleştirilen çalışma sayesinde okul sonrası bir biriyle bağlantıları kopan okul mezunlarının yeniden bir biriyle iletişim kurmaları amaçlanıyor.

Yapılan çalışma hakkında bilgiler veren ve Kahta Anadolu İmam Hatip Lisesinin yaklaşık olarak 10 bin mezun öğrencisinin olduğunu ifade eden Kahta İmam Hatip Lisesi Müdürü Asım Kabak, “Geçmişten günümüze mezun olan bütün öğrencilerimiz için, okulumuzun internet sayfasında bir form oluşturduk. Mezunlarımızın bu formda dolduracağı iletişim bilgileri ile onların iletişim takibini kurumsal olarak yapacağız, çünkü biz öğrencilerimizi mezun ettikten sonra da hayatın her alanında başarılı olmasını istiyoruz. Bu bilgi ve iletişim havuzu sayesinde mezunlarımızla daha rahat iletişim kurup, onları iş ve meslek hayatında da takip etmek istiyoruz. Bunun için böyle bir çalışma başlattık. Kahta’nın en eski okullarından biri olan okulumuzun 10 bin civarında mezunu var ve bu mezunlarımıza ulaşmak istiyoruz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...