Teröristler patlatamadan ele geçirildi

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK), Mardin'de güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında üç adet el yapımı patlayıcı ile 30 kg amonyum nitrat ele geçirildiğini açıkladı.

Teröristler patlatamadan ele geçirildi Genel

TSK'dan yapılan açıklamaya göre, Mardin Nusaybin’de, güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında üç adet el yapımı patlayıcı tespit edilerek imha edildi, 30 kg amonyum nitrat, 50 adet fişek, 165 m saniyeli fitil, el yapımı patlayıcı yapımında kullanılan muhtelif malzeme ve çok miktarda yaşam malzemesi ele geçirildi.

Tunceli Merkez’de güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında bir adet makinalı tüfek ve 16 adet el yapımı patlayıcı ele geçirildi.

Hakkari Çukurca’da güvenlik güçleri tarafından icra edilen arazi aramasında 17 adet tüp, 1.260 kg gıda maddesi ve muhtelif malzeme ele geçirildi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...