Murat Yürekli, Gazetecilerin Bayramını kutladı

21 Ekim 1860 tarihinde Tercüman-ı Ahval Gazetesi'nin Agah Efendi ve İbrahim Şinasi tarafından ilk özel fikir gazetesi olarak çıkarılması sebebiyle ülkemizde her yıl 21 Ekim 'Gazeteciler Basın Bayramı' olarak kutlanmaktadır.

Murat Yürekli, Gazetecilerin Bayramını kutladı Güncel

Hiç şüphe yok ki, en zor mesleklerin başında Gazetecilik gelmektedir. Gerek üstlendiği toplumsal misyonu, gerekse kamuoyunu yansız bilgilendirme gayreti ve çabası içerisinde olan Gazeteciler, her şartta ve zeminde mesleklerini layıkıyla yerine getirme çabası ve gayreti içerisindedirler.

Özellikle Anadolu’nun yükünü çeken yerel gazetelerimiz ve çalışanlarının tüm zorluklara rağmen cansiperane bir şekilde çalışmalarını sürdürmeleri takdire şayandır.

Bu bilinç doğrultusunda 1961 yılından beri faaliyetini sürdüren Basın İlan Kurumu, gazetelerimizin daha güçlü olması noktasında her zaman basın camiasının yanında olmayı bir görev saymıştır.

Köklü bir geçmişe sahip olan Elazığ’da gösterdiği duyarlılık ile her zaman kentin gelişmesine katkı sunan Elazığ basınına her anlamda daha fazla katkı sunmak amacıyla 2015 yılının Ocak ayından beri faaliyetini sürdüren Müdürlüğümüz yerel basının sorunlarının çözümü için yoğun bir çaba ve gayret sarf etmektedir.

Bu Vesile ile bir kez daha 21 Ekim Gazeteciler Bayramını kutlar, meslek hayatlarındaki başarılarının devamını diler, sevgi ve saygılar sunarım.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom