Şampiyonlardan Demir’e ziyaret

Çek Cumhuriyeti'nde yapılan Avrupa Shotokan Karate Turnuvasında başarılı olan karateciler Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir'i ziyaret etti.

Şampiyonlardan Demir’e ziyaret
Diyarbakır
Çek Cumhuriyeti’nde yapılan Avrupa Shotokan Karate Turnuvasında başarılı olan karateciler Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir’i ziyaret etti.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünde gerçekleşen ziyarete, turnuvada altın madalya alan Sena Kızılaslan, üçüncü olan Muhammet Yusuf Yazar, antrenörler ve yöneticiler yer aldı.

Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, Avrupa Shotokan Karate Turnuvasında, Sena Kızılaslan ve Muhammet Yusuf Yazar’ın çok önemli bir başarıya imza attıklarını ve onlarla gurur duyduklarını söyledi. Demir, “Sporcularımız bizleri gururlandırdı. Bu nedenle onlara ne kadar teşekkür etsek azdır. Ama onlar da yolun başında olduklarını unutmamalılar. Çünkü önlerinde uzun bir gelecek var. Yaptıkları spora daha sıkı sıkı sarılmalarını ve büyük başarılara imza atmalarını bekliyoruz” dedi.

Konuşmaların ardından Diyarbakır Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmet Demir, sporculara eşofman hediye etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...