Vali Sonel’den Belde ziyareti

Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Akpazar Beldesi'nde çeşitli temaslarda bulunarak, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Vali Sonel’den Belde ziyareti
Tunceli
Tunceli Valisi Tuncay Sonel, Akpazar Beldesi’nde çeşitli temaslarda bulunarak, vatandaşlarla da bir araya geldi.

Tunceli Valisi ve Belediye Başkan Vekili Tuncay Sonel, Mazgirt ilçesine bağlı Akpazar beldesini ziyaret etti. İl Jandarma Komutanı Albay Tekin Aktemur, İl Emniyet Müdürü Doğu Ateş ile birlikte Akpazar’a giden Vali Sonel, resmi kurumları gezerek, Mazgirt ilçe Kaymakamı ve Akpazar Belediye Başkan Vekili Kenan Aktaş’tan devam eden yatırımlar hakkında bilgi aldı. Kurum ziyaretlerinin ardından esnaflarla bir araya gelen Sonel daha sonra beldedeki şehit, gazi, öksüz ve yetim ailelerinin evine konuk oldu. Beldedeki okullara da giden Sonel, öğrenci, öğretmen ve okul müdürleriyle uzun süre sohbet ettikten sonra Akpazar Karakol Komutanlığına geçti.

Karakolda incelemede bulunan Vali Sonel, “Tüm güvenlik güçlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun, vatanı için kendilerini feda eden tüm kahramanlarımızı rahmetle anıyorum. Allah’tan aziz şehitlerimize rahmet, kahraman gazilerimize şifalar diliyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...