MİDDER; Bu ümmete güçlü ve büyük Türkiye lazım

Müslüman coğrafyasında akan kanın durması için güçlü ve büyük Türkiye'nin gerektiğini dile getiren 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği Basın Sözcüsü Yasin Erman, Güçlü Türkiye'nin oluşması için vatanını seven, milletine hizmetkar olan ve sadece Allah'a kul olan liderimize, Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmamız lazım dedi.

MİDDER; Bu ümmete güçlü ve büyük Türkiye lazım Güncel

MİDDER Elazığ İl Başkanlığı basın toplantısı düzenledi. Dernek adın açıklamayı basın sözcüsü Yasin Erman yaptı.

Batılıların Türkiye’ye ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı yürütmekte olduğu saldırılara herkesin şahit olduğunu belirten Erman, “Gün geçmiyor ki bu saldırılara bir yenisi eklenmesin. En yakın örneği iki hafta önce gerçekleştirilen NATO tatbikatındaki Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın fotoğraflarının hedeflere koyulması olayıdır. Artık açık açık düşmanlıklarını ve hedeflerinde olduğumuzu çekinmeden ve utanmadan ifade ediyorlar. Dostluk, müttefiklik, iş birliği ve dayanışma gibi bu terimler son yaşanan bu olaylardan sonra Türk milleti için artık hiçbir şey ifade etmiyor” dedi.

Artık bazı saplantılardan ve ideolojik yaklaşımlardan sıyrılıp tehlikenin farkında olunması gerektiğini vurgulayan Erman, “Kafirin planlarının gerçekleşmemesi için bizim inadına bir ve diri olmamız lazım. Müslüman coğrafyasında akan kanın durması için bu ümmete güçlü ve büyük Türkiye lazım. Güçlü Türkiye’nin oluşması için vatanını seven, milletine hizmetkar olan ve sadece Allah’a kul olan Cumhurbaşkanımıza sahip çıkmamız lazım. Şeytanın en büyük silahı olan yalan ve fitneye mahal vermemek lazım. Bir şeyleri görmek için ve inanmak için insanoğluna akıl yeter. Akıllarımızı pazara çıkarmamak ve kiraya vermemek lazım. İstikbalimiz, istiklalimiz, geleceğimiz, çocuklarımız, bayrağımızın dalgalanması ve ezanlarımızın susmaması için bizlere sadece kardeşlik lazım” diye konuştu.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...