Elazığ’ın Gururu Desen Mobilya

Türkiye’de mobilya sektöründe söz sahibi olan Desen Mobilya büyümeye devam ediyor. Tüm mobilya üretimini Elazığ’da yapan Desen Mobilya 40 yıldır mobilya sektöründe Türkiye’de söz sahibi bir firma.

Elazığ’ın Gururu Desen Mobilya Ekonomi

Mobilya ürünlerinin tamamının, Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikada üretimini yapan, Desen Mobilya’da 90 kişi çalışıyor.

DESEN MOBİLYA’NIN TÜRKİYE ÇAPINDA 120 BAYİSİ VAR
40 yıldır Desen Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Muhittin Kaya, Firma olarak tek hedeflerinin Elazığ’ın ekonomisine katkı sağlamak olduğunu ve Elazığ’da ürettikleri tüm mobilya ürünlerini Türkiye çapında 120 bayide satışa sunduklarını ifade etti.

KAYA: “ELAZIĞ’I ÇOK SEVİYORUM”
Muhittin Kaya, firma olarak yatırımlarının tümünü Elazığ’a yaptıklarını bunun sebebinin de doğup büyüdüğü şehir olan Elazığ'ı sevmelerinden kaynaklandığını ifade ederek Elazığ Organize Sanayi Bölgesinde fabrikalarında 90 kişinin istihdam edildiğini ve iler ki süreçte bu sayının artacağının müjdesini vererek açıklamasına şu şekilde devam etti:
“Elazığ’da mobilyacılık sektörü gün geçtikçe gelişiyor buda Desen Mobilya olarak bizleri çok mutlu ediyor. Firmamız Türkiye çapında büyük mobilya firmaları arasında yer alıyor. Biz Desen mobilya olarak bayilik sistemi ile çalışıyoruz, bunun sebebi de vatandaşlarımıza bayilik vererek, vatandaşlarımızın iş sahibi olmalarını sağlıyoruz. Firma olarak en büyük prensibimiz müşteri memnuniyetidir. Ürünlerimizin kalitesinde vatandaşlarımız ve bayilerimiz memnun kalıyor buda bizleri çok mutlu ediyor. 

MUHİTTİN KAYA: “ELAZIĞ GÜZEL YERLERE GELECEK”
Desen Mobilya Yönetim Kurulu Başkanlığını yapan Muhittin Kaya, “Doğunun incisi olan Elazığ’ın yapılacak yeni yatırımlarla eski ihtişamına kavuşacak ve Türkiye’nin cazibe merkezlerinden biri olacağına inancımız tamdır.

Bizler Elazığ esnafları olarak elimizi taşın altına koymuşuz ve koymaya da devam edeceğiz. Bizler firma olarak Elazığ ve Elazığ’ı sevenlerinin her zaman yanındayız ve yanında olmaya da devam edeceğiz” dedi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom