Minik öğrenciler okulu boyamaya yardım etti

Sivas'ta minik öğrenciler okullarının duvarlarını süsleyen Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 3'ncü sınıf öğrencilerine yardım etti. Anaokulu öğrencileri boyalı elleriyle okul duvarlarına resimler yaptı.

Minik öğrenciler okulu boyamaya yardım etti
Sivas
Sivas’ta minik öğrenciler okullarının duvarlarını süsleyen Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 3’ncü sınıf öğrencilerine yardım etti. Anaokulu öğrencileri boyalı elleriyle okul duvarlarına resimler yaptı.

Anaokulunun duvarlarındaki boya ve süsleme çalışmalarını Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) Güzel Sanatlar Fakültesi 3’üncü sınıf öğrencileri yaptı. Üniversite öğrencilerinin yaptığı çalışmalara minik öğrencilerde destek vererek el boyaması yaptı. Okul duvarlarını boyayan minik öğrencilerin çalışma sırasında son derece keyifli oldukları görüldü.

Etkinlik hakkında bilgi veren Okul Müdürü Ahmet Çevik, okuldaki çalışmalara destek veren öğrencilere ve hocalarına teşekkür ederek eğitimde kaliteyi en üst seviyeye çıkartmak için çalıştıklarını söyledi.

Öğrenciler adına konuşan Gamze Koldaş ise zevkli bir çalışmayı tamamladıklarını belirterek,"Zübeyde Hanım Anaokulu fakültemize yapmış olduğu talep üzerine Cumhuriyet Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim 3’üncü sınıf Öğrencileri olarak ders hocamız Filiz Çatıroğlu tarafından yönlendirildik bu okula. Zübeyde Hanım Anaokulu duvarlarına etkileyici ve eğitici resimler tercih ederek zevkli ve güzel çalışmalar yapmış bulunmaktayız." şeklinde konuştu.

Program sonunda Okul Müdürü Ahmet Çevik üniversite öğrencilerine teşekkür belgesi takdim etti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...