Özdemir okul ziyaretleri gerçekleştirdi

Adıyaman'ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ilçede görev yapan öğretmenleri okullarında ziyaret ederek, eğitim konusunda sohbetler gerçekleştirdi.

Özdemir okul ziyaretleri gerçekleştirdi
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, ilçede görev yapan öğretmenleri okullarında ziyaret ederek, eğitim konusunda sohbetler gerçekleştirdi.

Belediye Başkanı Yusuf Özdemir, 1 Nisan Anaokulu, Mikdat Sümer Ortaokulu, İbn-i Sina Mesleki ve Teknik Lisesini, Cumhuriyet ilk ve ortaokulunu, Kurugeçit İlk ve ortaokulunu ziyaret ederek kendisinin de daha önce öğretmen olarak görev yaptığını bu nedenle öğretmenliği ve öğretmenleri kısaca eğitim hayatını çok sevdiğini ifade etti.

Özdemir, öğretmenlere herhangi bir ihtiyaçlarında hem belediye olarak, hem de kişisel olarak yanlarında olacaklarını okullara her dönem olduğu gibi bu dönemde de gerek çevre düzenlemesi, gerek peyzaj çalışmalarında ihtiyacı olan okullarda çalışma yapıldığı bilgisini verdi.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...