Üniversite öğrencilerinden ‘Adıyaman’dan izler’ adlı resim sergisi

Adıyaman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri tarafından 'Adıyaman'dan izler' adlı yağlı boya resim sergisi açıldı.

Üniversite öğrencilerinden ‘Adıyaman’dan izler’ adlı resim sergisi
Adıyaman
Adıyaman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri tarafından ‘Adıyaman’dan izler’ adlı yağlı boya resim sergisi açıldı.

Adıyaman Üniversitesi Sanat Galerisindeki serginin açılışına Adıyaman Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Talha Gönüllü, Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Seyit Temir, Güzel Sanatlar Fakültesi Dekanı Prof. Muhammed Alagöz, Eğitim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ramazan Gürbüz, üniversite akademik ve idari çalışanları ile öğrenciler katıldı. Adıyaman Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Resim Bölümü öğrencileri tarafından Adıyaman’ın tarihi ve turistik mekanlarının yağlı boya ile resmedildiği eserler ziyaretçiler tarafından büyük beğeni topladı. Sergi ile ilgili görüşlerini dile getiren Rektör Gönüllü, "Çok güzel eserler gördüm bugün. Adıyaman’ımızın tarihi ve turistik değerleri çok güzel resmedilmiş. Öğrencilerimizin ellerine sağlık, emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bu resimleri inşallah üniversitemizin muhtelif alanlarına asmak suretiyle değerlendireceğiz” dedi.

Vatandaş ziyaretlerine de açık olan ‘Adıyaman’dan izler’ adlı yağlı boya resim sergisi 12 Aralık tarihine kadar sergilenecek.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...