Kadınlar, Trump'ın karını kınadı, Kudüs için dua etti

Elazığ'da kadınlar, Kudüs için dua ederken, Trump'ın kararını da kınadı.

Kadınlar, Trump'ın karını kınadı, Kudüs için dua etti Güncel

ABD Başkanı Donald Trump’ın İslam dünyasından gelen tepkilere rağmen Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıması yönündeki kararına Türkiye genelinden olduğu gibi Elazığ’dan da tepkiler büyüyor. Elazığ Belediyesi Sağlık Spor ve Yaşam Merkezlerinde spor yapmak amacıyla bir araya gelen kadınlar, Kudüs için dua etti.

Kudüs’ün uluslararası hukuk ve BM Kararlarının ihlal edilerek İsrail’e başkent yapılma çabalarını kınayan Elazığlı kadınlar, bu kararı asla tanımadıklarını ve her zaman Filistin halkının yanında yer alacaklarını belirtti. Filistinli mazlumlar için bir araya gelerek dualar eden kadınlar, bütün dünya Müslümanlarının her zamankinden daha fazla birlik olması ve tepki göstermesi gerektiğini kaydetti.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...