Gölbaşı ilçesinde silahlı kavga

Adıyaman'ın Gölbaşı ilçesinde bir eğlence mekanında çıkan ve daha sonra dışarıda devam kavgada silahlar konuştu, 1 kişi yaralandı.

Gölbaşı ilçesinde silahlı kavga
Adıyaman
Adıyaman’ın Gölbaşı ilçesinde bir eğlence mekanında çıkan ve daha sonra dışarıda devam kavgada silahlar konuştu, 1 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, ilçeye bağlı Ozan köyü sınırlarında bulunan bir eğlence mekanında iki grup arasında sebebi bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı. Çıkan tartışmada eğlence mekanı dışında kavgaya dönüştü. Kavgada Suat A. isimli şahıs pompalı tüfekle vurularak yaralandı. Yaralı olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından Gölbaşı Devlet Hastanesine kaldırılıp tedavi altına alındı. Pompalı tüfekten çıkan saçmalar bir otomobile isabet etti. Otomobilde maddi hasar meydana geldi. Kavgaya karışanların kimlikleri öğrenilemedi.

Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...