Ak kadrolara, muhtarlardan destek

AK Parti Teşkilatı tarafından Ramada Otel’de düzenlenen toplantıda, muhtarlarla bir araya gelindi ve ülkenin geleceği için birlik, beraberlik mesajı verildi. Muhtarlarla gerçekleşen toplantıya AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, AK Parti Elazığ Milletvekili Adayları Tahir Öztürk, Metin Bulut ve Ejder Açıkkapı ile teşkilat mensupları katıldı.

Ak kadrolara, muhtarlardan destek Siyaset

AK PARTİ İL BAŞKANI GÜRGÖZE: “ÜLKEYİ KOALİSYONA MAHKÛM ETMEYELİM”
AK Parti İl Başkanı Ramazan Gürgöze, Türkiye’yi güçlü bir iktidara kavuşması, koalisyonlara mahkûm edilmemesi için özellikle kararsızların oyunun önemine vurgu yaparak, “Güçlü iktidarlar olmayınca, muhtarlar olarak sizlerin, siyasiler olarak bizlerin ve halkımızın talepleri ne yazık ki yerine gelmiyor” dedi. 

Türkiye’de koalisyon hükümetlerinin sicilinin iyi olmadığına dikkat çeken Gürgöze, “Bugün kırgınlıkları bir kenara bırakarak, her şeyi unutacağımız gündür. Çünkü Türkiye’nin önünde, Cumhuriyet tarihinin en önemli seçimi duruyor” diye konuştu. 

BAŞKAN YANILMAZ: “DEMOKRASİYE İNANANLAR, İNANMAYANLARA DERS VERMELİDİR”
“1 Kasım seçimlerinde demokrasiye inanan sizler, demokrasiye inanmayanlara bir ders vermelidir” diyen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Türkiye yeniden güçlü, irade sahibi ve ülkemizi dış dünyada cesur bir şekilde temsil eden güçlü bir hükümete sahip olmalıdır. Elazığ, bu güçlü hükümete en büyük desteği verecek ve Elazığ’dan 4 milletvekilini Meclis’e gönderecektir” dedi.

AÇIKKAPI: “TÜM GÜCÜMÜZLE HİZMETİNİZDE OLACAĞIZ”
Toplantıda muhtarlara seslenen AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Ejder Açıkkapı, “Sizlerle birlikte her türlü problemin altına girmeye bizler varız. Sizlerin problemi, bizlerin problemi olacaktır. 13 yıldır AK Parti hükümetinin bu ülkeye kazandırdığı hizmetler, 1 Kasım sonrasında daha fazla ve etkin bir şekilde devam edecektir. Bizler de Elazığ’ı hak ettiği noktaya getirmek için tüm gücümüzle çalışacağız” şeklinde konuştu.

BULUT: “ÇANAKKALE’DE, KURTULUŞ SAVAŞINDA OLDUĞUMUZ GİBİ YEKVÜCUT OLMALIYIZ”
Muhtarlara seslenen AK Parti Elazığ Milletvekili Metin Bulut, muhtarlardan bu seçime özel önem vermelerinin isteyerek, “Eğer ülkede güçlü bir iktidar olmazsa, sizin muhtarlığınızın da, bizim milletvekilliğimizin de bir kıymeti olmaz. Eğer Meclis’e iki milletvekili gönderirseniz, iki milletvekilinden hizmet alırsınız. Dört milletvekili gönderirseniz dört milletvekilinden hizmet alısınız. Biz iyi, güçlü ve uyumlu bir ekip olduk. Hizmete hazırız.

Şunu biliyoruz ki bu seçimler, ideolojilerin bir kenara bırakıldığı, Çanakkale’de, Kurtuluş Savaşı’nda olduğu gibi yekvücut olacağımız bir seçimdir” şeklinde konuştu. 

ÖZTÜRK: “BİZ ŞEHRİN MİLLETVEKİLİYİZ”
AK Parti Elazığ Milletvekili Adayı Tahir Öztürk de seçim çalışmaları dönemince yanlarında yer alarak destek veren muhtarlara teşekkür ederek, “Seçim sonrasında da bizler her zaman sizlerin yanında olacağız. Hiç kimsenin dünya görüşüne bakmaksızın Elazığ’ın milletvekili olarak hizmet edeceğiz” dedi.  

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom