Ağar’dan Ak Parti’ye tam destek

Eski Doğruyol Partisi Genel Başkanı, Eski İçişleri Bakanı hemşerimiz Mehmet Ağar; hizmetlerin devamı için Ak Parti’ye destek verilmesi gerektiğini, belirtti.

Ağar’dan Ak Parti’ye tam destek Siyaset

İlimizin televizyon kanallarına bağlanan Ağar, Ak Parti’nin görevde bulunduğu 13 yıllık süre içerisinde birçok önemli hizmetleri gerçekleştirdiğini, bu hizmetlerin devamı amacıyla ülkemizin güçlü ve istikrarlı bir hükümete ihtiyacı olduğunu bu sebeple Ak Parti’yi desteklemenin ülkenin geleceği açısından önemli olduğunu söyledi.

13 yıllık hükümeti sırasında bazı yanlışlıkların yapılmasının da doğal olduğunu söyleyen Ağar, önemli olan hatalardan ders alınarak geleceğe güvenle bakmaktır dedi ve tüm Elazığlılardan Ak Parti’ye destek olmalarını istedi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

Suat SAĞIROĞLU @Yazık Değil mi?

31 Ekim 2015 10:02

Sayın Ağar a bir dönem bağımsız, bir dönemde DYP olmak üzere iki defa oy verdim. Sayın Ağarı ülkesini seven bir insan olarak biliriz. Ancak yaşadığımız şu süreci gözden kaçırması Ağar gibi bir siyasetçinin üzücüdür. Ülkemizi terör belasının kucağına atan bir iktidara oy istemesi beni üzmüştür. Sayın Ağar seni sevenleri fazla üzmeden " Söz gümüşse sükut altındır"sözünü kendinize düstur edininiz.

serkan ozdemir @siyasette tekrar rol almak

30 Ekim 2015 23:15

Sayın ağar abim.Artık siyasette sizide gormek istiyoruz.sizin gibi vatan evlatları varken turkiyenin sırtı yere gelmez evelallah.sayın cumhurbaşkanımız yanında olmanız elaziglilarin en çok istediği şeydir.ama olmayacak gibi birşey .bunu tüm hemşerilerimiz biliyor zaten.lütfen CUMHURBAŞKANİMİZİ Yanlız bırakmayın.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom