İki noktaya transfer yapacağız

Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmeyi hedefleyen Elazığspor'da tranfer görüşmeleri devam ediyor.

İki noktaya transfer yapacağız Spor
Yeni sezona güçlü bir kadroyla girmeyi hedefleyen Elazığspor'da tranfer görüşmeleri devam ediyor. 
 
Elazığspor İkinci Başkanı Korkut Şerifoğulları, Hollanda da kamp çalışmalarını sürdüren Elazığpor'a en az iki transfer daha yapacaklarını söyledi.
 
 Şerifoğulları, gazetecilere yaptığı açıklamada, takımı gençleştirme adına hem süper ligden hem de yurt dışından transfer gerçekleştirdiklerini kaydetti. 
 
 
Kamp aşamasında bu futbocuları takip ettiklerini ve çok iyi performans gösterdiklerini aktaran Şerifoğulları, "Takım olarak bir iki eksiğimiz var. Bununla ilgili çalışmalarımız devam ediyor. Bu nokta transferlerimizi de yapacağımızı, yapmak için çabaladığımızı biliyorsunuz. Bubun için hiçbir eksiğimiz yok. Sadece santrafor ve ön libero eksiğimiz var. Buradaki noktalara da trasferimizi yapacağız. Bundan emin olun. Transfer yokmuş gibi davranmayın. Takımı gençleştirme adına güzel transferler yapıldı. Ayrıca lig tecrübesi olan bir iki transferimiz olursa takım çok iyi hale gelecektir." dedi.
 
Şerifoğulları, son günlerde sık sık gündeme gelen Yunan golcü oyuncu Gekas'la ilgili açıklamalarda da bulundu.
 
Şerifoğulları, "Gekas'la herhangi bir ilişkimiz yoktur. Sadece bilinen bir rakamı var. Biz de kendisine teklifimizi sunmuşuz. Bize o rakam üzerinde dönerse biz de görüşmelerimizi devam ettiriz. Bunu haricinde hiçbir görüşmemiz olmamıştır." dedi.  

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom