Mücahit Yanılmaz oyunu kullandı

Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, oyunu Cemil Meriç Fen Lisesi’nde kullandı.

Mücahit Yanılmaz oyunu kullandı Güncel

Başkan Yanılmaz, eşi Nebahat Yanılmaz ve oğlu Yasir Yanılmaz ile birlikte oyunu kullandıktan sonra, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Başkan Yanılmaz oy verme işleminin ardından yaptığı açıklamada, vatandaşlarımız Türkiye’nin dört bir yanında demokratik haklarını kullanmak için sandık başına gidiyor. Türkiye, önümüzdeki süreçte ülkemizi idare edecek milletvekillerini ve hükümetini seçecek. Şehrimizde de oylar kullanılmaya başlandı. Umuyorum ki 2019 yılına kadar Türkiye’yi idare edecek, büyütecek, geliştirecek yeni bir hükümet oluşur ve bu hükümet milletimize hayırlı hizmetler yapar” diye konuştu.

Demokratik hakkın kullanılması açısından seçimlerin önemine değinen Başkan Yanılmaz, “Tüm hemşehrilerime bu vesileyle bir kez daha seslenmek istiyorum Sandık başlarına giderek mutlaka oylarını kullansınlar. Seçimlerin hem Elazığ'a, hem de ülkemize hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.Başkan Yanılmaz, eşi Nebahat Yanılmaz ve oğlu Yasir Yanılmaz ile birlikte oyunu kullandıktan sonra, seçimlerin ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını diledi.

Yorum Yaz

Doğrulama Kodu
Yorumlar

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom