CÜ’de ’Siber Güvenlik’ konferansı

Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siber Güvenlik Topluluğu tarafından Siber Güvenlik konferansı düzenlendi.

CÜ’de ’Siber Güvenlik’ konferansı
Sivas
Sivas Cumhuriyet Üniversitesi (CÜ) İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siber Güvenlik Topluluğu tarafından Siber Güvenlik konferansı düzenlendi.

İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Konferans Salonu’nda düzenlenen konferansa Sağlık Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Hatice Tel Aydın, Yönetim Bilişim Sistemleri Bölüm Başkanı Doç. Dr. Oğuz Kaynar, Genel Sekreter Yardımcısı Alper Duran, öğretim elemanları ve çok sayıda öğrenci katıldı.

Siber Güvenlik Topluluğu Başkanı Murat Yeşiltepe, bu tür konferansları siber güvenlik alanında farkındalık oluşturmak için düzenlediklerini, konferansın yanı sıra düzenli olarak siber güvenlik eğitimleri vermeye devam edeceklerini, böylelikle siber güvenlik alanında yetişmiş uzman sayısını artırmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Daha sonra BGA Bilgi Güvenliği AŞ Dijital İletişim Direktörü Hamza Şamlıoğlu ’Arama Motorlarındaki Ayak İzlerimiz’, BGA Bilgi Güvenliği A.Ş Senior Penetration Tester Halil Dalabasmaz ’PowerShell ve Client-Side Saldırılar’, Eczacıbaşı Bilişim Siber Güvenlik Ekip Lideri İsmail Saygılı ’Uygulamalı Bilgi Güvenliği Farkındalığı’, ADEO Security Siber Güvenlik Ekip Lideri Eyüp Çelik ’MS-SQL’in 50 Tonu’ ve Ziraat Teknoloji Kıdemli Sızma Testi Uzmanı Ertuğrul Başaranoğlu ise ’Siber Güvenlikte Kariyer’ adlı sunumları gerçekleştirdiler.

ÖNE ÇIKAN GALERİLER

ÖNE ÇIKAN VİDEOLAR

Elazığ Fm 23, Radyo Hazar ve Radyo Kulüp dinle!

EDİTÖR SEÇİMİ

SON DAKİKA

Haber Scripti: Medya İnternet | Hosting Yer Sağlayıcı: MiTelekom | Malatya Haberleri - kayisihaber.com
Savcılığa hem site olarak hem de hizmet aldığımız firma olarak ayrı ayrı suç duyurusunda bulunduk. Siz illegal link eklemeye devam edin lütfen. Şimdiye kadar hep vazgeçersiniz diye sustuk. Gerekli işlemler avukatımız aracılığıyla başlatıldı. Şikayetimizi asla geri çekmeyeceğiz. Asla! ...